На площі Перемоги кременчужан пригощають безкоштовно
12:57, 29 Лютого 2020
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2020/02/2e2fcfd458d95bbc0598b9ca72df9ba828e1e418IMG_3303-660x330.jpg)
У Кременчуці вже другий день поспіль проходить етнодійство проводів зими та Колодія «Кременчуцька масляна». Гарна сонячна погода сприяє проведенню заходу. Містяни разом з дітьми прийшли на площу Перемоги, щоб провести зиму і зустріти весну. Вони із задоволенням фотографуються біля родини солом’яних бичка і корівки та Марени.
Сьогодні підприємці продовжують пригощати учасників свята смачними ставами. Зранку гріль-бар «Корсар» безкоштовно частував містян смачним козацьким кулішем. 500 порцій цієї страви роздали працівники закладу громадського харчування всі охочим. Гарячим чаєм пригостили у будиночку торгової марка «Алакозай-Преміум».
З 13.00 медовар Сергій Буряк пригощаэ кременчужан і гостей міста смачними млинцями з медом, а на Козацькому хуторі відбудеться дегустація американських панкейків. О 14.00 кафе «Велес» проводитиме майстер-клас з дегустацією ба ноша зі шкварками та сиром.