Комунальники прибирають Кременчук від опалого листя
7:27, 18 Листопада 2019
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2019/11/70978840_970711249975241_4949812176412999680_n-660x330.jpg)
Щодня на території міста працюють не менше шести бригад комунальників, які вивозять купи опалого листя та підтримують належний санітарний стан прибудинкових територій.
На сьогодні силами КАТП-1628 вивезено вже понад 20 тисяч кубічних метрів опалого листя. Попереду ще дуже багато роботи, тому комунальники просять кременчужан не створювати стихійні смітники, не накопичувати сміття у не відведених для цього містах та виносити побутове сміття лише на контейнерні майданчики.