У Кременчуці на TruCAM зловили вже 262 водіїв
7:49, 17 Вересня 2019
Патрульні продовжують фіксувати порушення встановленої швидкості руху автотранспорту за допомогою лазерного вимірювача швидкості TruCAM. За 10 днів інспектори зафіксували 262 випадки перевищення швидкості водіями.
У поліції нагадують про необхідність дотримання встановленого швидкісного режиму.
– згідно з ч. 1 ст. 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 20 км/год — тягне за собою штраф у розмірі 255 гривень.
– згідно з ч. 3 ст. 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 50 км/год — тягне за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень.
Нагадаємо, патрульний екіпаж з TruCAM чергує на проспекті Лесі Українки з 6 вересня.