У виховній колонії хлопці ліплять пельмені і печуть торти
10:55, 2 Вересня 2019
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2019/09/hl-660x330.jpg)
30 серпня для вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія» провели практичне заняття в рамках короткострокових професійних курсів «Кухар-кондитер».
Вже третій тиждень поспіль підлітки навчаються вмінню самостійно готувати перші та другі страви, випікати торти та пироги. Навчає цій справі вихованців шеф-кухар виховної колонії Лариса Книш. Молоді люди самостійно, але під пильним наглядом шефа вправлялися з тістом та кремом, навчалися готувати начинку для пельменів та самостійно їх ліпили.