У Кременчуці розбили меморіальні дошки учаснику АТО Дмитру Шевченку та героєві Небесної сотні Ігорю Сердюку
7:38, 11 Травня 2019
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2019/05/60300541_2079552769012021_5457554487067541504_n-660x330.jpg)
Минулої ночі невідомі розбили дошки загиблому учаснику АТО Дмитру Шевченку та героєві Небесної сотні Ігорю Сердюку, встановлені на будівлі школи №18.
Меморіальна дошка Шевченкові була відкрита 20 квітня 2018 року.
Дмитро Шевченко – випускник школи. Він загинув 4 липня 2014 року біля села Новоселівка Перша Ясинуватського району Донецької області під час танкової атаки супротивника. Він був бійцем 93-ї механізованої бригади, навідником-оператором, заступником командира бойової машини піхоти. Відкривши вогонь по ворогові, Дмитро Шевченко дав можливість своїм бойовим побратимам зайняти позиції для оборони, таким чином зберіг життя багатьох із них.
Ігор Сердюк – активіст Євромайдану; прапороносець 9-ї Сотні Самооборони Майдану. Загинув під час протистояння на Євромайдані 18 лютого 2014 року. Герой України. Його іменем також названа вулиця в Кременчуці.