Справа кременчужанки-вбивці передана до суду
17:39, 7 Травня 2019
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2019/05/kt20-660x330.jpg)
У січні поточного року 43-річна жінка, перебуваючи неподалік одного із садових товариств Кременчуцького району, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин заподіяла 49-річному знайомому декілька ударів твердим предметом в область голови.
Від завданих травм потерпілий помер.
У подальшому, з метою приховання слідів злочину, жінка разом із співмешканцем на автомобілі вивезли тіло потерпілого на територію Крюківського району Кременчука, викинули на узбіччя дороги та присипали снігом. В зв’язку з погодними умовами труп померлого виявлено лише 04.02.2019.
За процесуального керівництва прокуратури зловмисниці повідомлено про підозру у навмисному вбивстві.
За клопотанням прокуратури підозрювана перебуває під вартою без права внесення застави.
За наполегливої позиції прокурора досудове розслідування у вказаному провадженні закінчено, обвинувальний акт направлено до суду.
Жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 15 років, передає МагноліяТВ.