У Кременчуці під колеса “Мерседеса” потрапив 25-річний хлопець
10:23, 27 Квітня 2019
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2019/04/58381272_2334893996785790_4660966065159798784_n-660x330.jpg)
Як повідомили в патрульній поліції, ДТП сталася сьогодні на вул. Пугачова. Неподалік перехрестя з вул. Чкалова, на пішохідному переході водій “Мерседеса” збив 25-річного юнака.
За словами водія, хлопець раптово вийшов на дорогу й він не встиг загальмувати. Потерпілого доставлено до лікарні, попередньо у нього травмована нога (закритий перелом лівої гомілки).