Комунальники почали косити газони
12:42, 24 Квітня 2019
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2019/04/gazon-660x330.jpg)
Ці роботи поводяться з метою впорядкування газонів і недопущення росту на них карантинних рослин.
На сьогодні КП «Благоустрій Кременчука» проводить покіс газонів у сквері ім. Олега Бабаєва на червоних лініях вздовж автомагістралей міста. Наразі бригади комунального підприємства також проводять інші роботи з омолодження зелених насаджень, впорядковують клумби.