Комунальники готуються до Великодня
10:49, 18 Квітня 2019
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2019/04/pidyizdi-660x330.jpg)
Напередодні свята причепурять під’їзди до храмів.
На цьому було наголошено під час проведення організаційного комітету з проведення Великодніх свят. За інформацією департаменту житлово-комунального господарства міста, напередодні КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» провело моніторинг дорожнього покриття на цих ділянках міських автошляхів. На тих під’їзних шляхах, де асфальт має ушкодження, буде проведено поточний ремонт, а також нанесено дорожню розмітку.
Наразі шляховики наносять дорожню розмітку на вулиці Троїцькій.