Комунальники підживлюють грунт напередодні квіткового буму
13:45, 16 Квітня 2019
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2019/04/pr1-660x330.jpg)
Бригади КП «Благоустрій Кременчука» проводять аерацію, підсипання та підживлювання ґрунту на міських газонах і клумбах. Такі роботи допомагають газону отримувати корисні речовини, воду і кисень, а в подальшому благотворно впливатимуть на ріст зелених насаджень.
Як раніше повідомляв КременчукТoday, цієї весни у Кременчуці висадять на 15 тисяч квітів більше, ніж минулого року.