Керівник “Громадського контролю” сидітиме за ґратами
17:39, 16 Квітня 2019
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2019/04/photoeditorsdk-export3-660x330.png)
Як повідомляв КРЕМЕНЧУК TODAY, в обласному центрі голову ГО «Громадський контроль Полтавщини» Андрія ХРАМОВА затримали на хабарі — він вимагав у ТзДВ «Полтавтрансбуд» $17000 у гривневому еквіваленті.
Тепер стало відомо, що громадського активіста взяли під варту з альтернативою внесення застави.
Суддя Октябрського районного суду Полтави Людмила Савченко задовольнила клопотання слідчого й ухвалила обрати запобіжний захід для затриманого на хабарі керівника громадської організації. Про це стало відомо з ухвали, яку оприлюднили в Єдиному державному реєстрі судових рішень 15 квітня.
Чоловікові призначили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 днів (з 10 квітня до 9 червня 2019 року).
Також визначили розмір застави – 249 тис. 730 грн., передає PoltavskeTV.