На Полтавщині на кір захворіли вагітні
14:12, 29 Березня 2019
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2017/07/beremennaya.jpg)
З початку року в Полтавській області на кір захворіло 255 осіб. Серед них:
– 191 доросла людина (75%);
– 64 – діти.
З початку цього тижня на кір захворіло 33 особи, з них 22 – це дорослі. Не реєстрували захворювання в Глобинському, Карлівському, Кременчуцькому, Котелевському, Лохвицькому, Семенівському, Решетилівському, Чорнухинському районах.
– Високий рівень захворюваності в Полтаві, Гадячі, Шишаках, Кобеляках, Лубнах, Миргороді, Пирятині та в Полтавському районі. Захворіло в тому числі двоє вагітних; всі випадки захворювання підтверджено вірусологічно. Госпіталізуємо 75 % пацієнтів, з них тяжкий перебіг хвороби в 12%, решта – середній та легкий. Летальних випадків немає, – сказав Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації, повідомляє “Коло. Полтава”.