Водні поліцейські Кременчука пересіли на літак
9:47, 18 Березня 2019
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2019/03/litak-660x330.jpg)
У переднерестовий період акваторію Полтавщини водна поліція Кременчука оглядатиме за допомогою двомісного літака.
«Це дасть можливість з висоти чітко бачити ситуацію на воді, рибалок-порушників, а також оперативно прийти на допомогу громадянам, що потрапили в біду на воді» – повідомив Олег Стешенко, керівник водної поліції Кременчука.