Серед полтавських протестувальників виявлені російські провокатори
17:58, 18 Березня 2019
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2019/03/av73-660x330.jpg)
КРЕМЕНЧУК TODAY повідомляв про те, що в суботу під час візиту до обласного центру Президента України Петра ПОРОШЕНКА поліції довелося заспокоювати групу занадто активних протестувальників.
Пізніше стало відомо, що один з активістів “Національних дружин”, який брав участь в акції протесту в Полтаві під час візиту до міста Президента виявився шанувальником “русскаго міра”.
Про це в Facebook написав офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (“Штірліц”).
Він опублікував скріншоти сторінок харків’янина Артема Гуменного в соцмережах, де той публікував пости неоднозначного змісту й світлини своїх візитів до Росії.
“Історія про те як харків’янин Артем Гуменний вчора виявився “полтавським” активістом у складі нацдружин… Роісся і Україна брати? Ну-ну упирі. Аккаунт вже вночі підчистив, але не все. Коменти забув і хроніку відмотати, де про братів слов’ян і не тільки. Буду розтягувати тепер задоволення”, – написав офіцер.
За словами пана Штефана, в подібних поглядах також помічені й інші члени “Нацдружін”, передає Апостроф.
“До речі, пробігся ще по десятку… Там повний треш”, – додав блогер.
У свою чергу коментатори також “оцінили” підбір кадрів у “Нацдружині”. Щоправда, ніхто з коментувачів не зауважив на те, що тату на шиї хлопця більше схоже не на “корону Російської Імперії”, а на бренд відомої рок-груп “Queen”.