До жіночої компанії довгожительок приєднався чоловік
15:03, 14 Березня 2019
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2019/03/dovgo2-660x330.jpg)
Мер Віталій Малецький привітав із 100-річним ювілеєм кременчужанина Павла Євдокимовича Шестакова.
Керівник міста зазначив, що на плечі покоління, до якого належить Павло Євдокимович, випали тяжкі життєві випробування – голод, кривава війна з німецьким окупантом, підняття з руїн виснаженої країни. Лише сильним, мужнім і мудрим людям під силу з честю здати всі ці життєві екзамени та продовжувати жити, даючи взірцевий приклад іншим.
Із нагоди дня народження від міської влади Павлу Євдокимовичу цього дня було вручено грошовий подарунок розміром 5 тис. грн. Окрім того, відповідно до міської програми «Турбота» як столітній житель міста щомісячно отримуватиме стипендію міської ради в сумі 1 тис. 100 грн.
Павло Євдокимович Шестаков народився 14 березня 1919 року в нашому місті. Розпочинав свою трудову діяльність на вагонобудівному заводі. Із 1939 служив у лавах Червоної Армії, пройшов через горнило Другої світової війни. Після демобілізації працював на підприємстві, яке займалося озелененням і благоустроєм Кременчука. Наразі це підприємство має назву «Благоустрій Кременчука». Перебуваючи на пенсії, Павло Євдокимович до 80 років доглядав за зеленими насадженнями в парку Миру.
Тепер до жінок-довгожительок, які проживають у Кременчуці, приєднався і чоловік.