Начальник ЖКГ Горішніх Плавнів став “Заслуженим працівником”
16:02, 13 Березня 2019
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2019/03/photoeditorsdk-export-492x330.png)
До Дня працівників ЖКГ, який відзначається у неділю 17 березня, Президент України Петро ПОРОШЕНКО підписав Указ «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення».
Згідно з документом, звання «Заслужений працівник сфери послуг України» отримав директор департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Петро Василюк.
Також на Полтавщині відзначена заступник начальника виробничої служби ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Євгенія Литецька.
Відзнаку їм призначили «за вагомий особистий внесок у розвиток і реформування ЖКГ та побутового обслуговування населення, впровадження ефективних форм господарювання, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм».