У Полтаві гастролерка обкрадала жінок
14:18, 19 Лютого 2019
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2019/02/krazha-660x330.jpg)
Полтавська поліція затримала 21-річну мешканку Кривого Рогу, яка займалась крадіжками мобільних телефонів. До Полтави жінка приїхала декілька днів тому. Телефони викрадала із кишень та сумок полтавок, які в магазинах підбирали собі покупки.
Під час затримання у жінки виявили 6 викрадених мобільних телефонів.
«Ми встановили, що декілька із них були викрадені у мешканців міста Полтава, власники ще декількох проживають в інших містах, – розповів начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно. – Зловмисниця подорожувала містами, викрадала телефони і згодом їх продавала».
За даними фактами розпочате кримінальне провадження за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена повторно). Жінка раніше притягувалась до відповідальності за скоєння крадіжок.
Судом жінці обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою та поміщено до слідчого ізолятора міста Полтава. Працівники поліції перевіряють її на можливу причетність до скоєння крадіжок на території Полтавщини та інших регіонів України.