У Кременчуці готові до “потопу”
13:39, 11 Лютого 2019
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2019/02/vydk-660x330.jpg)
Всі комунальні підприємства комунальної та об’єкти господарювання іншої форми власності мають бути готові до здійснення заходів щодо прийняття талих вод. У Кременчуці, відповідно до географічних особливостей, є кілька ділянок, які можуть бути підтопленими талими водами.
Серед таких: мікрорайон Петрівка (кілька вулиць), провулок Чигиринський, провулок Солдатський та вул. Салганна. Внаслідок активного танення снігу в мікрорайоні Лашків, Чередників, Третього Занасипу також може спостерігатися таке підняття ґрунтових вод.