У відпочивальника поцупили колонку
15:47, 31 Липня 2018
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2018/07/kolonka-660x330.jpg)
На днях до районного відділу поліції надійшло повідомлення від 34-річного жителя Кобеляцького району. Чоловік повідомив, що під час відпочинку в одному із сіл невідомі вкрали його музичну колонку, яка знаходилася поряд з місцем, де відпочивав заявник.
Працівники сектору реагування патрульної поліції оперативно спіймали крадія.
Ним виявився 18-річний житель Кобеляцького району. По даному факту розпочато кримінальне провадження за статтею 185 ( крадіжка) Кримінального Кодексу України.