Чоловік поцупив електрокосу
13:07, 30 Травня 2018
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2018/05/kosa-660x330.jpg)
До Карлівського відділу поліції із письмовою заявою звернувся 51-річний місцевий житель. Чоловік повідомив, що невідома особа із території розміщення складських приміщень вчинила крадіжку належної йому електрокоси.
В ході пошукових заходів було встановлено, що крадіжку ймовірно вчинив 55-річний житель м. Карлівка.
Електроінструмент вилучено та повернуто власнику.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає максимальний термін покарання – позбавлення волі на строк до трьох років.