Жінка ледь не згоріла через власну необережність
12:45, 7 Травня 2018
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2018/05/spirt-660x330.jpg)
7 травня близько 6:45 ранку до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу по вул. Миру, 7 у Полтаві. З палаючої квартири пожежні витягнули жінку.
Як повідомляє “Полтавщина“, пожежа сталася в кімнаті квартири на шостому поверсі. Найімовірніше, займання виникло через паління в ліжку. За словами сусідів, родина, що живе у помешканні, неблагополучна і зловживає спиртним.
Судячи з фото пожежних, квартира була захаращена мотлохом. Під час пожежі було сильне задимлення та висока температура.
12 пожежних загасили займання та врятували з вогню жінку. Вона отримала опіки і була передана працівникам швидкої допомоги.