У Полтаві молодий хлопець випав з вікна гуртожитка
8:57, 7 Травня 2018
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2016/01/103102_650x410-650x330.jpg)
Учора до 1-ї міської клінічної лікарні Полтави госпіталізували молодого чоловіка 1992 року народження, мешканця селища Велика Багачка. Він випав з вікна студентського гуртожитка.
Внаслідок необережності хлопець випав з вікна 2-го поверху гуртожитку та отримав тілесні ушкодження середньої важкості. Наразі, стан хворого – задовільний, повідомляє Управління з питань циільного захисту Полтавської ОДА.