Полтава обганяє Кременчук за швидкістю одруження
16:03, 3 Травня 2018
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2018/05/av7-660x330.jpg)
На Полтавщині в цілому й у Кременчуці зокрема успішно діє пілотний проект Міністерства юстиції України «Шлюб за добу», який дає змогу нареченим самостійно обрати зручний для них дату, час та місце реєстрації шлюбу.
Станом на 2 травня вже 442 пари наречених зареєстрували шлюб в рамках пілотного проекту, з низ 274 пари в Полтаві та 168 пар в Кременчуці.
Для того, щоб скористатися послугою експрес-одруження кременчуцьким молодятам достатньо звернутися до організатора шлюбної церемонії у Центр культури, спорту та дозвілля «Нафтохімік».