Кременчужанку Каланіну визнали кращою спортсменкою квітня
13:11, 3 Травня 2018
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2018/05/kal-660x330.jpg)
Кременчуцьку дзюдоїстку Єлизавету Каланіну визнали кращою спортсменкою квітня в Україні. Так вирішила експертна комісія Національного олімпійського комітету. Її тренер Василь Волошин відповідно отримав звання «Кращий тренер місяця». Про це повідомляє прес-служба НОК.
Нагадаємо, що днями Єлизавета Каланіна завоювала «бронзу» на Чемпіонаті Європи з дзюдо у ваговій категорії +78 кг.