Вихованці спеціалізованих інтернатів отримали великодні подарунки
11:12, 6 Квітня 2018
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2018/04/diti-660x330.jpg)
Міський голова Віталій Малецький разом із своїми заступниками привітали вихованців Кременчуцької спеціалізованої школи-інтернату з Великодніми святами. На сьогоднішній день у цій установі навчається 126 дітей.
У подарунок із нагоди великого православного свята колективу інтернату були вручені Пасхальні кошики з різноманітними смаколиками, а також подарунки від міської влади. Варто зазначити, що цього року паски для дітей соціальних установ міста були випечені та безкоштовно передані колективом кременчуцького хлібокомбінату.
Гостям закладу самодіяльні артисти школи-інтернату в своїй розважальній програмі продемонстрували традиції українського народу з відзначання Великодня.
Цього дня великодні подарунки отримали і діти з Кременчуцького обласного дитячого психоневрологічного санаторію «Славутич»,, де наразі перебуває 20 дітей.
Віталій Малецький побажав малечі здоров’я, щастя і добра, бути вихованими і чемними, гарно навчатися, завжди радувати своїх рідних, педагогів та вихователів.
Солодці подарунки отримали і учні спеціалізованої школи-інтернату ім. А.С. Макаренка: