Наші спортсмени завоювали медалі на Чемпіонаті України
7:45, 6 Квітня 2018
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2018/04/10814-660x330.jpg)
З 2 по 4 квітня в Рівному відбувся чемпіонат України з боротьби греко-римської серед молодших юнаків (2003-2004 р.н), до складу збірної Полтавської області увійшли Кременчуцькі борці КДЮСШ «Авангард» Богдан Мирний, Андрій Гура, Сємінцов Ілля, Андрій Голуб, Хутько Сергій, Ерік Шевченко, Владислав Іваніна, Андрій Кондюхов.
Медалі здобули: І -місце Владислав Іваніна ( тренер Бузько Сергій Володимирович), ІІ- місце Андрій Кондюхов (тренер Бузько Сергій Володимирович), ІІІ- місце Андрій Голуб (тренер Коханевич Анатолій Іванович) також залікове V-е місце вибороли борці Ерік Шевченко (тренер Бузько Сергій Володимирович), Андрій Гура (тренер Коханевич Анатолій Іванович) , Сергій Хутько (тренер Троян Микола Миколайович).