На Полтавщині провели близько 200 антиалкогольних рейдів
13:38, 5 Квітня 2018
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2018/04/alk-660x330.jpg)
На Полтавщині за продаж алкоголю і тютюнових виробів неповнолітнім до суду скеровано 11 адміністративних матеріалів.
До адміністративної відповідальності також притягнуто підприємців роздрібної торгівлі, які всупереч вимог законодавства продали неповнолітнім покупцям алкоголь і цигарки.
У різних районах області мобільними групами були проведені 198 рейдів у складі поліцейських, працівників служби у справах дітей та освіти. Окрім інформаційної роботи з продавцями та адміністрацією торгівельних закладів, були задокументовані і факти ігнорування встановлених законодавством вимог.