Псевдополіцейський розвів курця на 800 гривень
10:05, 4 Квітня 2018
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2016/06/kurenie-660x330.jpg)
З повідомленням про заволодіння шахрайським способом грошей до чергової частини Миргородського відділу поліції звернувся 18-річний мешканець району. Хлопець заявив, що в центрі міста до нього підійшов невідомий, представився працівником поліції і зауважив, що за куріння у громадському місці юнак може бути притягнутий до адміністративної відповідальності.
При цьому “поліцейський” запропонував вирішити питання відразу, без складання протоколу, заплативши штраф на місці.
На пропозицію шахрая хлопець погодився і щоб уникнути адміністративної відповідальності віддав всю наявну в нього готівку в сумі 800 гривень. Коли чоловік отримав гроші і зник, потерпілий зрозумів – його ошукали.
Шахраєм-«псевдополіцейським» виявився 24-річний раніше судимий миргородець. За фактами шахрайства та самовільного присвоєння владних повноважень і звання службової особи, в Миргородському відділі поліції відкриті кримінальні провадження за частиною 2 статті 190 та статті 353 Кримінального кодексу України.
Чинне законодавство за такі протиправні дії передбачає максимальний термін покарання – до трьох років позбавлення волі.