Кременчужанка наїхала на Porsche й знесла огорожу
17:39, 2 Квітня 2018
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2018/04/av-1-660x330.jpg)
Учора в Кременчуці відбулося ДТП, пов’язане із паркуванням автомобіля.
Як повідомила прес-служба патрульної поліції, жінка-водій на Nissan Leaf, заїжджаючи на парковку до ЦР “Лідер”, не вибрала безпечний бічний інтервал і наїхала на Porsche Cayenne.
Після цього Nissan Leaf врізався в огорожу й зніс кілька стовпчиків. На водія склали ДТП за ст. 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортного засобу або іншого майна), передає Status Quo.
Фото: ТелеграфЪ