У Полтаві відкрився будиночок Святого Миколая
7:36, 18 Грудня 2017
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2017/12/30487-660x330.jpg)
17 грудня у Полтаві будиночок Святого Миколая відкрив свої двері для малечі. Це вже третій рік поспіль будиночок працювати за органінації волонтерів «Полтавського батальйону небайдужих». Із ранку й до вечора Святий Миколай спілкуватиметься з дітками.
На цей момент з нетерпінням чекали як найменші дітлахи, так і дорослі. Казкові емоції, веселощі, смаколики і відчуття свята чекає кожного, хто переступає поріг резиденції Святого Миколая.
Читайте також:
В Полтаве шокированы новогодними фигурами на главной площади