У мерії прокоментували “волохатий пи***ць” на площі
18:30, 16 Грудня 2017
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2017/12/24775052_1759080464104427_4861493845017487628_n-660x330.jpg)
У мерії Полтави пропонують тим, кому не подобаються фігури на Театральній площі, зробити кращі й бесплатно принести в мерію.
Раніше КременчукToday повідомляв, що полтавці були шоковані фігурами біля Новорічної ялинки в обласному центрі. У соцмережах його навіть назвали “волохатим пи***цем”.
На цю критику відповів «Полтавщині» заступник міського голови Полтави Андрій Лямін:
Ці фігури власними руками та безкоштовно у 2014 році виконали наші комунальні робітники. Їх виставляють на площі вже 3 роки, але чомусь саме в цей рік на них звернули таку увагу. Робітники «Міськсвітла» розбили аварійні електроопори, витягли арматуру і з неї вигнули фігури, які потім прикрасили «дощиком». Так, вони аматори. Якщо хтось безкоштовно та власними руками виконає кращі фігури, ми готові їх прийняти.
До речі, віце-мер лукавить, коли каже, що лише цього року на жахливі фігури звернули увагу. Їх критикували і в минулому році.
Раніше КременчукToday повідомляв про Жевагівську Йолку, яку з Карпат забрали красунею, а в Київ привезли потворою.