Іноземці інвестують у Кременчуцький молокозавод
19:23, 17 Жовтня 2017
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2017/10/av117-600x330.jpg)
Більше двохсот підприємств області отримали цьогоріч гроші від інвесторів. Свої фінанси вклали представники із 45 країн світу.
Про це інформували під час міжнародного економічного форуму, що відбувається в Полтаві, передає Лтава. Як вже повідомляв КременчукToday, в роботі форуму брав мер Кременчука Віталій Малецький.
Найбільше інвестицій, понад 62% надійшло із Швейцарії. А також із Нідерландів, Кіпру та Великобританії. Серед підприємств, які залучили найбільше інвестицій – “Кременчуцький міськмолокозавод”, “Полтавакондитер” та інші.
Після пленарного засідання учасники форуму поділилися на три секції. Обговорювали перспективи розвитку ОТГ, промисловий та сільськогосподарський потенціал Полтавщини.