Сьогодні кременчужани акапельно заспівають Гімн України
9:37, 24 Серпня 2017
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2017/08/akapel-660x330.jpg)
Як раніше повідомляв КременчукТoday, у Кременчуці триває святкування Дня незалежності. Із детальною програмою святкувань на сьогодні, 24 серпня, можна ознайомитись за цим посиланням.
Окрім того, сьогодні у місті пройде патріотичний флеш-моб – акапельне виконання Гімну України.
Так, о 17:00 на Літній сцені Придніпровського парку кременчужани масово виконають найсвятішу пісню українців.
Минулорічне виконання Гімну України в Кременчуці стало рекордом, адже на площі Перемоги тоді нараховували близько 30 тисяч кременчужан та гостей міста.