Зупинити масову бійку змогли лише поліцейські
17:56, 19 Серпня 2017
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2017/08/av196-638x330.jpg)
Під час святкування Дня села в Павлівці Кобеляцького району між святкувальниками спалахнула бійка.
Приборкати хуліганів вдалося лише поліцейським. Начальник сектора превенції Кобеляцького відділу поліції Андрій Федоренко розповів, що недавно дні сіл відзначали відразу в п’яти населених пунктах району.
“Кожен сільський голова звертається до нас з проханням забезпечити чергування під час публічних заходів. У Павлівці відпочиваючі почали з’ясовувати стосунки. Приблизно між двадцятьма чоловіками зав’язалася бійка. Нам довелося відкликати поліцейських з інших сіл, щоб втихомирити цих хуліганів”, – повідомив А.Федоренко.
На учасників бійки поліцейські склали п’ять адміністративних протоколів за статтями 178 «Поява в громадських місцях у п’яному вигляді» і 173 «Дрібне хуліганство» КоАП. Також один протокол склали за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.