Today

У Кременчуці привітали найкращих спортсменів

Вітаючи чемпіонів, перший заступник міського голови Володимир Пелипенко наголосив, що останнім часом такі урочисті зустрічі з вихованцями СК «Легіон-спорт» стали традиційними.

Він наголосив, що за кожною такою перемогою стоїть велика праця самих спортсменів, їх тренерів, і Почесного президента спортивного клубу «Легіон – спорт» Володимира Матицина, який фінансово допомагає талановитій і цілеспрямованій молоді долати спортивні висоти.

Кременчуцька громада пишається тим, що молоді чемпіони виросли, живуть і тренуються у Кременчуці. Городяни вболівають за своїх земляків і радіють кожній їх перемозі.

Заступник міського голови Руслан Проценко зауважив, що зі свого боку міська влада робить все, щоб спортсмени такого рівня мали можливість готуватися до наступних змагань у належних умовах. Зокрема, окрім виплат міських стипендій, в міському бюджеті передбачаються кошти на участь спортсменів у навчально-тренувальних зборах і чемпіонатах різних рівнів, вирішуються їх побутові проблеми тощо.

Нагадаємо, із 30 червня по 2 липня 2017 року в м. Хоххот (Китай) відбувся турнір серії МТ ” Grand Prix ” з дзюдо серед чоловіків та жінок.

У складі збірної команди України у змаганнях брала участь кременчужанка, вихованка Клубу спортивних єдиноборств «Легіон-Спорт» Єлизавета Каланіна.  За результатами участі у змаганнях Єлизавета Каланіна у ваговій категорії +78 кг посіла ІІ місце.

17 – 23 липня 2017 року в м. Одеса відбувся міжнародний турнір класу «А» з боксу серед чоловіків. У складі збірної команди України у змаганнях брали участь кременчужани, вихованці Клубу спортивних єдиноборств «Легіон-Спорт» Покуляк Віталій та Усик Артем. За результатами участі у змаганнях Покуляк Віталій у ваговій категорії +91 кг зайняв І місце та Усик Артем зайняв І місце у ваговій категорії 91 кг, повідомляють у міській раді.