Дезертир попався на переході у невстановленому місці
8:39, 8 Лютого 2017
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2017/02/dezertir.jpg)
Полтавські патрульні виявили особу, яка перебувала в розшуку за дезертирство. Так, 6 лютого піший екіпаж патрульної поліції помітив чоловіка, який переходив дорогу по вулиці Європейській у невстановленому місці.
Порушником виявився 30-річний житель Кобеляцького району. Коли патрульні перевірили особу по наявних базах, то встановили, що він розшукується за дезертирство Новомосковським ВП.
Особу доставили до військової служби правопорядку для подальшого з’ясування обставин.