В Авдіївку сьогодні вирушить допомога з Кременчука
15:45, 6 Лютого 2017
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2017/02/dopomoga-660x330.jpg)
До головного штабу зі збору гуманітарної допомоги жителям Авдіївки, що знаходиться у приміщенні виконкому, продовжують привозити гуманітарну допомогу. Зокрема, прибуває та допомога, яка збиралась у штабах Автозаводської та Крюківської районних адміністрацій та 24 контакт-центрах. Допомогу також збирали у територіальних центрах соціального обслуговування населення Автозаводського та Крюківського районів.
Як повідомляв КременчукТoday, волонтери Молодіжного Парламенту Кременчука збирали гуманітарну допомогу у торговельній мережі міста.
Вже сьогодні увечері машина з гуманітарною допомогою відправиться до Авдіїївки. Вантаж супроводжуватимуть заступники міського голови Валерій Декусар та Дмитро Кравченко.
Ми допомагаємо найнеобхіднішим простим людям, які опинилися в складних умовах, – зазначив мер Кременчука Віталій Малецький і подякував всім, хто долучився до допомоги жителям Авдіївки.