У виконкомі готують допомогу для мешканців Авдіївки
11:02, 6 Лютого 2017
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2017/02/Avdeevka-2-660x330.jpg)
За ініціативою міського голови Віталія Малецького у Кременчуці було створено штаби зі збору гуманітарної допомоги жителям Авдіївки Донецької області, які постраждали внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів з боку бойовиків.
Головний штаб зі збору такої допомоги знаходиться у приміщенні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, штаби також працюють в Автозаводській та Крюківській районних адміністраціях та 24 контакт-центрах, а також територіальних центрах соціального обслуговування населення Автозаводського та Крюківського районів. Волонтери Молодіжного Парламенту Кременчука збирали гуманітарну допомогу у торговельній мережі міста – магазинах і супермаркетах. Долучилися до цього процесу і громадські організації міста.
Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради на позачерговому засіданні прийняв рішення про виділення з резервного фонду міського бюджету 118 тис. грн., з яких 20 тис. грн.. – для придбання медикаментів невідкладної допомоги ( антибіотики, антивірусні препарати та інше), 40 тис грн.. – для придбання продуктів харчування довгострокового зберігання, одноразового посуду тощо, 40 тис. грн.. – для придбання генераторів, печей для обігріву та іншого та 18 тис. грн.. – на оплату транспортних послуг.
На даний час всю зібрану гуманітарну допомогу звозять до головного штабу, який знаходиться в адмунбудівлі міської ради, а вже увечері увесь вантаж буде відправлено до постраждалої Авдіївки.