Кременчужанка засвітилася в серіалі “Слуга народа”
10:34, 24 Серпня 2016
Красуня з Кременчука Людмила Мухан стала учасницею знімального процесу другого сезону відомого серіалу.
За словами Людмили, вона виконує роль журналістки у масовці. Це вже не перша робота у кінематографі, перед цим кременчужанка знімалась тричі, поки що також у масовках.
- Мені це дуже подобається, але це нелегка праця, коли одну сцену знімають по кілька годин, витримає не кожен, – коментує актриса-початківець Людмила Мухан.
На питання про враження від знімального процесу із командою відомих акторів кременчужанка коментує так:
– Враження у мене позитивні, як же можна не радіти, коли ти на одному знімальному майданчику з Зеленським.
Бажаємо нашій землячці творчих успіхів, а от побачити Людмилу Мухан на телеекрані зможемо вже з 7 листопада, адже саме на цю дату призначено вихід другого сезону “Слуга народу” на каналі 1+1.