У Кременчуці міняють цигарки на цукерки
14:38, 28 Травня 2016
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2016/05/3035016-05-28-13-43-23-414-660x330.jpg)
Організаторами цього просвітницького заходу, спрямованого на формування у людей здорового способу життя, відмова та небажання мати шкідливі звички, є Молодіжний Парламент Кременчука.
Цього року молоді волонтери вирішили провести акцію «Ні – палінню!» в день проведення фестивалю сучасної молодіжної культури «Extreme-zone». У рамках акції проводиться традиційний обмін цигарок на цукерки.
Окрім того, перехожим роздають силіконові браслети та листівки про загрозу, що несе в собі паління для здоров’я людини.
Міський голова Віталій Малецький закликав молодь Кременчука долучитися до акції та поміняти цигарки на цукерки заради свого здоров’я.