У Крюківському районі продовжується робота з надання допомоги малозабезпеченим родинам з дітьми
9:15, 24 Жовтня 2012
За словами начальника служби у справах дітей райвиконкому Сухоноса Юрія Вячеславовича, цю роботу служба проводить постійно, малозабезпеченим родинам надається різнобічна допомога одягом, шкільним приладдям, іграшками, допомогою у оформленні документів тощо.
Останній приклад – надана допомога двадцятирічній дівчині, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, яка зараз самотужки виховує дворічну дитину, так як її чоловік перебуває в місцях позбавлення волі.
Родина має матеріальні проблеми, свого часу служба у справах дітей допомогла їй вирішити питання реєстрації за місцем проживання, без якої неможливо було отримувати соціальні допомоги.
Цього разу спільно з відділом благоустрою та екології райвиконкому родині була надана допомога у санітарному прибиранні прибудинкової території, адже після навчання в обласному училищі дівчина повернулась у місто в будинок, який залишився їй від матері і був дуже занедбаний.
Прес-служба Крюківського райвиконкому