У “КАТП 1628” приймали спецмашину, яка поливатиме дороги і розкидатиме сіль
19:47, 17 Жовтня 2012
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2015/09/wpid-944881_katp.jpg)
Сьогодні, 17 жовтня, представники кременчуцького підприємства "АвтоКрАЗ" і підприємства "Шляхмаш" із Броварів проводили випробовування нового спеціального автомобілю з навісним солерозкидувальним і половомиєчним устаткуванням. Випробування проходили на території комунального підприємства "КАТП 1628".
Як зазначив директор КАТП 1628 Бахціяр Мусурманкулау, від того чи успішно пройде машина випробування залежатиме, чи придбають її. Обійдеться машина в 1 мільйон 258 тисяч гривень.
"Ця машина влітку поливатиме дороги, а взимку поливтиме дороги соляним розчином. До цього для цих цілей використовували дві різні машини. І частина техніки простоювала. Цю ж універсальну машину можна використовувати цілий рік", – розповів Бахціяр Мусурманкулау.
Щоб з солерозкидача зробити машину для миття доріг – необхідно встановити спеціальну бочку для води.
Гроші на покупку виділено із екологічного фонду міського бюджету. До речі, це не перша покупка техніки для КАТП 1628 за екологічні гроші – цього року місто вже купило дорожній пилосос за 1млн. 748 тисяч гривень, бульдозер для Деївського звалища за 1 мільйони 323 тисячі гривень.