Черниш – за жінок
14:01, 12 Жовтня 2012
![](https://kremen.today/wp-content/uploads/2015/09/wpid-267818_chernysh.jpg)
Фахівці міського управління торгівлі обстежують кафе і бари розташовані в Крюкові і на Раківці за зверненням , яке надійшла від депутата міськради Миколи Черниша.
У зверненні йшлося, що жінки працівників підприємств, які розташовані у Крюкові і Раківці скаржаться, що їх чоловіки після роботи відвідують кафе і бари, які розташовані у цих районах. Вони прохають перевірити, чи законно працюють ці заклади.
Свої претензії вони виклали депутату міськради, регіоналу Миколі Чернишу. Він взявся захищати ображених жінок і направив заяву у міське управління торгівлі.
Тож наразі, як повідомила начальник управління Людмила Жорняк, ці кафе і бари перевіряють на законність їх розміщення.