Today

«Кременчук» програв у матчі лідерів, не утримавши перевагу над «Соколом»

«Кременчук» у матчі лідерів чемпіонату України не утримавши перевагу 2:0 над «Соколом», програв 2:3.

Кременчужани вийшли на гру без чотирьох гравців основи – воротаря Боярчука, захисників Горлушко та Хришпенця, форварда Дубініна, які захворіли. Це вплинуло на остаточний склад команди господарів на зустріч.

Не дивлячись на це, підопічні Олександра Савицького мали чималу перевагу протягом двох періодів, що вилилося у рахунок 2:1. У першій період команди, не дивлячись на чисельні гольові моменти так і не змінили цифри на табло 0:0.

Другу двадцятихвилинку кременчужани почали вдало – спочатку Коробов відкрив рахунок, а після її подвоїв Казьянін. Але підопічні Олега Шафаренка не знітилися і спершу завдяки організованій шайбі на контратаці Коржилецьким та Гончаренком скоротили відставання, а в третьому періоді зусиллями Рубана вирвали перемогу, який оформив дубль. Найрезультативніший нападник «Сокола» першу шайбу провів прицільним кістьовим кидком з середньої відстані у більшості, а вдруге переграв Мустафіна, здійснивши з допомогою Благого перехоплення в центрі поля і реалізувавши вихід один проти воротаря.

«Кременчук» зробив штурм на ворота киян, змінивши воротаря на шостого польового гравця у кінцівці матчу, але фарт у цей день був на боці гостей – 2:3.

Після 15 ігор у «Кременчука» 22 очка, та маючи матч в запасі, постукається «Соколу» 4 бали.

Наступну зустріч кременчужани зіграють 28 грудня о 18:00 у Мелітополі проти «Дніпра» на відкриття нової арени. Це буде останній матч «містян» у 2021 році.

«Кременчук» – «Сокіл» (Київ) – 2:3 (0:0, 2:1, 0:2)

Шайби: 1:0 – Коробов (Баснєв), 23:01. 2:0 – Казьянін (Денискін, Яковлєв, – більш.), 27:58. 2:1 – Гончаренко (Коржилецький, Сімчук), 33:12. 2:2 – Рубан (Міхнов, – більш.), 52:41. 2:3 – Рубан (Благий), 54:17

«Кременчук»: Мустафін; Яковлєв – Григорян, Толстушко – Грицьких, Забавін – Матусевич; Казьянін – Кошелєв – Денискін, Ворона – Гриценко – Савченко, Баснєв – Коробов – Серанов, Т. Савицький – Созонов – Варава, Сібілевич. Тренер – Олександр Савицький; асистент – Дмитро Сумець

«Сокіл»: Кубрицький; Сисак – Алексєєв, Сушков – Рибалко, Хайруллов – Лєтов; Павленко – Кузьменко – Рубан, Міхнов – Смирнов – Давидов, Андрущенко – Німенко – Благий, Коржилецький – М. Сімчук – Гончаренко. Тренер – Олег Шафаренко; асистент – Костянтин Сімчук

Кидки: 24 (8+8+8) – 17 (5+7+5)

Штраф: 10 (2+4+4) – 10 (6+2+2)