“Кременчук” обіграв “Рулав Одд”

51
253932991_280864094048496_1356637042624749312_n

6 листопада «Кременчук» на арені «Айсберг» зустрівся із харківським «Рулав Одд».

Кременчужани зі старту захопили ініціативу. Рахунок на 9-тій хвилині у більшості відкрив «Кременчук», Олександр Коробов закинув шайбу потужним кидком. Єгор Серанов подвоїв перевагу кременчужан, обігравши Олега Петрова у ближній кут виїхавши з-за воріт.

Гості активізувалися у другому періоді – Олексій Басков зменшив відрив до мінімуму – 2:1. Командам не вдалося більше закинути у другому ігровому відрізку часу.

У третьому періоді «Кременчук» набрав обертів – третю шайбу «містян» з незручної руки закинув Єгор Серанов, оформивши дубль. Через дві з половиною хвилини підопічні Олександра Савицького закріпили перевагу – Артем Дубінін забив четвертий гол у ворота харків’ян. Але «вікінги» проявили характер повернулися до гри, спочатку Артем Сурсов обіграв Михайла Боярчука, а за чотири хвилини до кінця матчу капітан “Рулав Одд” Євген Секірко скоротив відрив до мінімуму – 4:3. На останніх хвилинах гості змінили воротаря на шостого польового гравця, але «Кременчук» вистояв та здобув перемогу!

«Містяни» набрали 21 бал після 16 ігор та маючи поєдинок у запасі наздогнали у турнірній таблиці «Краматорськ».

Наступну зустріч «Кременчук» зіграє після міжнародної паузи вдома – 17 листопада о 18:30 з «Маріуполем».

Фото

“Кременчук” – “Рулав Одд” 4:3 (2:0, 0:1, 2:2)

Шайби: 1:0 Коробов (Хришпенц, Скуматов, більш.), 08:59; 2:0 Серанов (Нікулін, Савченко), 13:42; 2:1 Басков (Сурсів), 23:39; 3:1 Серанов (Нікулін, Савченко), 41:07; 4:1 Дубінін, 43:49; 4:2 Сурсов (Басков), 46:16; 4:3 Секирко (Кіча), 58:25

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.