«Кременчук» в овер-таймі поступився «Краматорську» на Кубку Донбаса-2021

40
01

29 серпня в Краматорську відбуваються матчі останнього ігрового дня на Відкритому Кубку Донбаса-2021. У стартовому поєдинку зійшлися «Кременчук» та «Краматорськ».

Перший період команди провели на гарних швидкостях, але використовувати свої гольові моменти так і не зуміли. Відмінно у воротах відпрацювали голкіпери – Гордюшин (Кременчук) та Трус (Краматорськ). Клуби по двічі грали в більшості, однак рахунок на табло за підсумками першого періоду залишився 0:0.

На четвертій хвилині у другій двадцятихвилинці «Краматорськ» повів у рахунку – шайбу закинув Жвачкін з передачі Семенова та Бабрусева. Після пропущеного гола кременчужани обрушили шквал атак на ворота суперника, але три закинуті шайби в ворота «Краматорська» не були зараховані арбітрами, і рахунок на табло за підсумками періоду залишився 1:0 на користь команди з Донеччини.

На старті третього періоду «Кременчук» зробив те, що не вийшло в другому – зрівняв рахунок. Шайбу на свій рахунок записав Денискін. Далі при всіх спробах «містян» забити ще раз та виграти в основний час, щоб набрати 3 очки, не вийшло. Хоча більше як за чотири хвилини до закінчення гри змінили воротаря на шостого польового гравця. Основний час завершився 1:1, що означало п’ятихвилинний овер-тайм.

У додатковий час команди вели обоюдогостру боротьбу, не поступаючись ні на одному сантиметрі майданчика. Однак закинути ні однієї з команд так і не вийшло. Здавалося, що матч перейде в серію булітів, коли за 30 секунд до кінця п’ятихвилинки Гриценко прошив Гордюшина та подарував виграш у додатковий час «Краматорську».

Найкращими гравцями матчу стали воротарі обох команд – Гордюшин (Кременчук) та Трус (Краматорськ), які були за відбитими кидками дійсно героями зустрічі.

Таким чином, кременчужани у підсумку набрали на Кубку Донбаса-2021 один бал та посіли четверте місце. Трійка призерів стане відома після матчу «Донбас» – «Маріуполь» (початок о 17:00).

«Кременчук» – «Краматорськ» 1:2 ОТ (0:0, 0:1, 1:0, 0:1)

Шайби: 0:1 Жвачкин (Семенов, Бабрусев), 23:12; 1:1 Денискін, 44:42; 1:2 Гриценко (Жвачкін), 64:29.

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.