В Омельнику фінішував Чемпіонат України з шахів

155

Як розповіли у Федерації шахів України, в Омельнику фінішував Чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат віком до 12 років.

Чемпіонкою України серед дівчат стала Таїсія Ковальова з м.Южний. В активі Таїсії 6,5 очок. Також 6,5 очок але гірші додаткові показники в “срібної” призерки Марини Петренко з Житомира. По 6 очок в активі “бронзової” призерки киянки Божени Піддубної, а також Марії Габор та Софії Москалець.

Переможцем серед юнаків став кандидат у майстри спорту киянин Теймур Токтомушев, який протягом турніру втратив лише пів очка. Другу сходинку з 7 очками посів кандидат у майстри спорту львів’янин Олексій Карвацький.  “Бронзу” отримав киянин Степан Могильний.

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.