ХК “Кременчук” обіграв ХК “Дніпро” в домашньому матчі

61
Снимок

6 березня чемпіон України ХК «Кременчук» у 40 турі 5 сезону УХЛ Паріматч на домашній арені «Айсберг» з бліц-кригом обіграв 6:2 херсонський «Дніпро». Вже на 8-мій хвилині матчу підопічні Олександра Савицького закинули третю шайбу в ворота «щук». Кременчужани набрали 60 очок після 39 ігор та займають другу сходинку в турнірній таблиці. Це була остання домашня гра «містян» у регулярному чемпіонаті цього сезону – три поєдинки на фініші «Кременчук» зіграє на виїзді. Найближча зустріч 11 березня о 18:00 у Білій Церкві з «Білим Барсом».

…Кременчужани впевнено почали матч, зробивши справжній штурм воротам гостей. Вже за перші 8 хвилин матчу команда Олександра Савицького після кидків Орлова, Смирнова (більшість) та Коробова тричі відзначилася у воротах Хомутова, зробивши непоганий заділ на перемогу. Відзначимо, що після третього гола у воротах «Дніпра» замість Хомутова з’явився Петров.

Другу двадцятихвилинку «містяни» також почали з досить швидкої закинутої шайби – Орлов зробив дубль. А під кінець періоду команди обмінялися голами – на шайбу Тютченка моментально відповів Гасніков, позбавивши Новицького права на «сухар» – 5:1.

У заключному відрізку зустрічі клуби вирівняли гру, проте забивати не перестали. На хет-трик в матчі від Орлова, результативним кидком відповів Матусевич, зафіксувавши підсумкові 6:2 на табло.

Відзначимо, що крім гольового хет-трику Орлова три паси на рахунку Созонова.

Додамо, що «Кременчук» виграв всі шість поєдинків у сезоні в свого принципового суперника з Херсону.

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.