«Кременчук» в боротьбі програв «Соколу»

108
m8878

У 37 турі п’ятого сезону УХЛ Паріматч ХК «Кременчук» програв 1:3 вдома «Соколу».

Кременчужани після 35 ігор з 56 очками залишилися на другій сходинки у турнірній таблиці, випереджаючи киян на 5 балів та поступаючись «Донбасу» – 6, зіграв на один поєдинок більше за суперників.

Перший період команди почали на рівних, обмінюючись небезпечними моментами біля воріт Новицького і Дубровського. Але першими свої моменти змогли реалізувати гості – Курбатов кинув з-за воріт і шайба опинилася в сітці після рикошету від Новицького.

Зрівняти рахунок кременчужани на екваторі матчу, коли Денискін виїхав на вбивчу позицію і відправив шайбу точно у верхній кут воріт Дубровського.

У третьому періоді команди вели дуже в’язку гру з великою кількістю зупинок і вилучень – після трьох 2 хвилинних штрафів поспіль гості закинули свою третю шайбу – Голубич відзначився у воротах Новицького. Господарі зробили штурм на ворота суперника, але рахунок на табло так і залишився 1:3.

«Містяни» перервали дві рекордні серії цього чемпіонату – 18 зустрічей поспіль набирали залікові очки та 10 домашніх перемог. Наступний матч «Кременчук» зіграє 24 лютого о 18:00 знову на арені «Айсберг», проти «Донбасу».

«Кременчук» – «Сокіл» 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)

Шайби: 0:1 Курбатов, 6:50; 1:1 Денискін (Яковлєв), 32:19; 1:2 Курбатов (Морозов, Павленко), 41:45; 1:3 Голубич (Німенко, більш.), 55:34;

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.