Today

Сьогодні чемпіон України гратиме проти легенди України

5 грудня о 17:00 чемпіон України УХЛ Паріматч чемпіон ХК «Кременчук» зіграє у центральному матчі 14 туру в Києві на арені АТЕК зі столичним «Соколом». Пряма трансляція на телеканалі XSPORT.

Суперники підійшли до очного поєдинку з однаковою кількістю набраних очок – по 20 після 13 матчів: кияни на другому місці у турнірній таблиці, кременчужани – на третьому, з-за рахунку особистої зустрічі, коли столична команда виграла 26 листопада в Кременчуці 3:1. У «містян» відзначився Єгор Серанов, у «соколят» – Дмитро Нименко та двічі Фелікс Морозов.

Безумовно ми стаємо свідками нового цікавого протистояння між діючим чемпіоном та легендарною українською командою. Обидва клуби виграли в двох останніх турах – «Кременчук» розгромив «Маріуполь» 8:2 та впевнено обіграв «Дніпро» 4:1, «Сокіл» був сильнішим за «Маріуполь» 1:0 та «Дніпро» 3:0. Цікаво, що кияни не пропускають гол вже 141 хвилину, після пропущеної шайби на 39 хвилині на арені «Айсберг» від «містян».